03.05.2024

Çorum Valisi Zülküf Dağlı, ASO 1. OSB'yi Ziyaret Etti

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülküf Dağlı, beraberindeki heyetle birlikte ASO 1. OSB’yi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, bölgedeki eğitim faaliyetleri detaylı bir şekilde incelendi ve eğitim kurumları gezilerek değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıya, Vali Doç. Dr. Zülküf Dağlı'nın yanı sıra ASO 1.OSB Başkan Vekili Namık Kodaman, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Müdür Yardımcısı Kamil Sunal, Çorum Sanayi ve Teknoloji Müdürü Murat Ocak, Çorum OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çorum OSB Bölge Müdürü Özden Özgür Yalçın katıldı.

ASO 1. OSB Başkan Vekili Namık Kodaman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, konuklara ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek tarafından bölgenin eğitim faaliyetleri hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda, bölgedeki sanayi tesislerinin ve eğitim kurumlarının iş birliği ve koordinasyonunun önemi vurgulandı. Ayrıca, bölgede yürütülen eğitim programları ve nitelikli işgücü eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

Vali Dağlı, ziyaret sırasında bölgedeki işletmeleri ve eğitim kurumlarını yakından gözlemleyerek, sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Heyet, ASO 1. OSB'nin Çorum OSB’de sanayi ve eğitim kurumlarıyla iş birliğini güçlendirmeye yönelik atılacak adımları ele aldı.

Toplantının sonunda, ASO 1. OSB'de yer alan ASOSEM, Model Fabrika, ASO Teknik Koleji ve ASO 1.OSB Anaokulu gezildi.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top