28.03.2023

ASO 1.OSB 8. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU YAPILDI

Mali genel kurulda ASO 1.OSB’nin 2022 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2023 yılının tahmini bütçeleri de mali genel kurulda kabul edildi.

ASO1. OSB Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya ASO 1.OSB Başkanı Niyazi Akdaş, ASO 1.OSB Başkan Vekili Namık Kodaman, Sayman Üye Tahsin Ata, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Bölge idarecileri, Genel Kurul Üyeleri ve Bölge sanayicileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Niyazi Akdaş, katılımcılara 2022 yılında neler yaptıklarını, yeni dönemde de neler yapacaklarını anlattı.

ASO 1.OSB’nin çok daha iyi yerlere gelmesi ve Bölge sanayicilerin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamak amacıyla çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Akdaş,” ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin bundan böylede daha iyi şartlarda yapacağımızı belirtmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde Bölgemizi çok daha iyi yerlere getireceğiz. Geçmişe baktığımızda bugün Bölgemiz birçok alanda gerçekleştirdiği önemli projelerle Türkiye’nin model organize sanayi bölgesi konumundadır. Ayrıca ASO 1.OSB örnek teşkil eden bir Bölge olmuştur. Yönetim Kurulu olarak tek hedefimiz Bölgemizi çok daha iyi yerlere gelmesi ve tüm sanayicilerimizin işlerinin daha da sürekli hale gelmesini sağlamaktır. Bugün gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, Yönetim Kurulu ve şahsım adına bize gösterdiğiniz güven nedeniyle, sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Toplantıda ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek’in 2022 yılı faaliyetleri ve 2023 yılında yapılması planlanan yatırımlarla ilgili sunumlarının ardından Denetim Kurulu Üyesi Osman Baştaş ve Bölge Müdürü Cüneyt Çalık tarafından katılımcılara 2022 yılı denetim raporu ile 2023 yılı çalışma programı ve tahmini bütçe ile diğer gündem maddeleri hakkında bilgiler verildi.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top