25.11.2022

ASO 1.OSB'DE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ASO 1.OSB'de yer alan ASO Teknik Koleji, Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi, Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, OSB Anaokulu ve ASO Sürekli Eğitim Merkezi öğretmenleri kutlama yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Niyazi Akdaş ev sahipliğinde gerçekleşen davete Başkan Vekili Mustafa Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek, ASO Eğitim Vakfı Üyeleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Başkan Niyazi Akdaş yemekteki konuşmasında tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı. Akdaş, öğretmenlik mesleğinin kutsallığına değinerek, “Çocuklarımızın yetişmesinin temelini atan ve her türlü özveride bulunan öğretmenler Gelecek sizin ellerinizde. Sizler, eğitim öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarlarısınız. ASO 1.OSB Yönetim Kurulu olarak siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde ahlaklı ve başarılı nesiller yetiştiriyoruz. Her yıl öğrencilerimizin aldığı başarılı sonuçlar da bunu gösteriyor. Ülkemiz sanayisinin en büyük sorunu olan nitelikli ve donanımlı ara eleman ve insan gücü ihtiyacımızın yetiştirilmesini sizler sağlıyorsunuz.  Bu noktada yapmış olduğunuz hizmet son derece saygıdeğer. Ülkemizin her köşesinde geleceğimizin teminatı çocuklarımıza eğitim veren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, doğru insan ve vatandaş olmayı, sorumlu bireyler olarak yetişmesine hayat rehberi olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor hepinize iyi eğlenceler diliyorum “diye konuştu.

Program sonunda ASO Teknik Koleji Müdürlüğü görevini yürütürken emekliye ayrılan Cemil Alper'e teşekkür plaketi verildi.

Galeri

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top