27.09.2022

LİTVANYA HEYETi ASO 1.OSB’Yİ ZİYARET ETTİ


ASO 1.OSB üyelerinin dış ticaretini güçlendirmeye ve yeni olanaklar hakkında bilgilendirme yönündeki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Ankara Sanayi Odası'nın ortağı olduğu Avrupa İşletmeler Ağı kapsamında gerçekleştirilen "Türkiye-Litvanya Ticaret ve Yatırım Bağlarının Güçlendirilmesi Etkinliği" ASO 1.OSB'de düzenlendi.

Ankara’nın yatırım fırsatlarını incelemek, Türkiye ve Litvanya arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri geliştirmek amacıyla ASO 1.OSB’yi ziyaret eden heyet, ASO 1.OSB Başkan Vekili Namık Kodaman tarafından karşılandı. Ziyarette Bölge Müdürü Cüneyt Çalık ve Md. Yrd Kamil Sunal da hazır bulundu.
ASO 1.OSB Başkan Vekili Namık Kodaman, konuklara Bölgede yürütülen çalışmalar ve ASO 1.OSB’nin Türkiye ekonomisine sağladığı katkılar hakkında bilgiler verdi.
Litvanya heyeti ise “ASO 1. OSB, çevre, ihracat, inovasyon ve eğitim kurumlarıyla işbirliği açısından hem Türkiye'ye hem de dünyaya örnek gösterilebilecek bir organizasyon yapısına sahip. Bu organizasyon yapısını yerinde görmek şahsımız ve ülkemiz adına oldukça büyük bir fırsat oldu. Bizlere gösterilen misafirperverlikten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz” diye konuştu.
Program, Bölgede yer alan Hidromek, Bozankaya Otomotiv, ASOSEM ve Model Fabrika’nın eğitim ve uygulama atölyelerinin detaylı bir şekilde gezilmesiyle sona erdi. 
 

Galeri

LİTVANYA HEYETi ASO 1.OSB’Yİ ZİYARET ETTİ
LİTVANYA HEYETi ASO 1.OSB’Yİ ZİYARET ETTİ
LİTVANYA HEYETi ASO 1.OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top