25.05.2022

ASO 1.OSB Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Ankara Üniversitesi Kariyer Günleri’ne Konuşmacı olarak Katıldı

ASO 1.OSB Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’ne katıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen konferansta Çalık, öğrencilere meslek seçimi, ASO 1.OSB’de yürütülen çalışmalar ve imar faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Öğrencilere kariyer planları noktasında da önerilerde bulunan Çalık, “Günümüzde gayrimenkul alanında iyi eğitim almış nitelikli personele başta sanayi sektörü olmak üzere tüm sektörlerde yoğun şekilde ihtiyaç var. ASO 1.OSB’de yürüttüğümüz çalışmaların başında imar ve inşaat faaliyetleri geliyor. Bu noktada OSB’ler sizler için güzel bir istihdam noktası. Bugün sizlere OSB’lerin çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunacağım. Toplantının sonunda OSB’ler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Sizlere tavsiyem kendinizi çok iyi geliştirin. Ülkemizin büyümesinde ve gelişmesinde sizlere çok iş düşüyor. Çok çalışın ve cesaretli olun. Mutlaka bir dil öğrenin çünkü dil insanlara yeni ufuklar açar." diye konuştu.

Toplantının sonunda Bölge Müdürü Cüneyt Çalık’a Fakülte Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş tarafından teşekkür plaketi verildi.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top