16.03.2022

MESLEKİ EĞİTİM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ASO 1.OSB'nin üyelerini bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirdiği toplantılar zinciri devam ediyor.

İş dünyasını yakından ilgilendiren yasal düzenlemeler hakkında çok sayıda bilgilendirme toplantısı gerçekleştiren ASO 1.OSB, düzenlediği eğitim ve seminerler ile üyelerinin bilgilendirilmesine destek olmayı sürdürüyor.

Bu kapsamda, ASO 1.OSB ev sahipliğinde, Ankara Sanayi Odası (ASO)  11. Plastik ve Plastik Ürünleri Komitesi koordinasyonuyla ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü İş Yeri Tabanlı Mesleki Eğitim Dairesi katkılarıyla “Mesleki Eğitim Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantıya ASO Başkanı Nurettin Özdebir, İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül, ASO 1OSBYönetim Kurulu Üyesi Serdar  Tütek, ASO Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Ertunç ve Aytaç Dinçer, Ankara Sanayi Odası Meclis Üyesi Mehmet Yalçındere, Bölge Müdürü Cüneyt Çalık, Müdür Yardımcısı Kamil Sunal, Komite Üyeleri,Bölgede yer alan işletmelerin temsilcileri,Okul İdarecileri,sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile konunun uzmanları katıldı.

Toplantıda Mesleki Eğitim Merkezlerinin yaygınlaştırılması, OSB'lerde yer alan işletmeler ile iş birliğinin güçlendirilmesi ve Mesleki Eğitim ile ilgili yasal düzenlemeler konunun uzmanları tarafından katılımcılara anlatıldı.

 Toplantının sonunda katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top