Ticari Alanlar İşletme Müdürlüğü

Yapımına Ağustos 2008’de başlanılan Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis Binası, toplam 43.000m² alan üzerine kurulmuş ve 4 bloktan oluşmaktadır. Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis Binası, gerek bölge müdürlüğü gerekse diğer hizmet veren kurum ve kuruluşlar olmak üzere tüm hizmet birimlerinin tek bir çatı altında toplanarak daha çağdaş, daha modern hizmet verilebilmesi amacını taşımaktadır.

Bölgemizde faaliyet gösteren sektörleri, üretim kapasiteleri, ihracat ve yurt içi satış rakamlarıyla Türkiye’nin önde gelen Sanayi Bölgesi konumunda olan 1. Organize Sanayi Bölgesi, kendisine ve firmalarına yakışır bir tesisi uzun zamandır yapmayı planlamış, nihayet 2008’de bu proje hayata geçirilmiştir. Bu proje ile hem bölgemiz içerisinde faaliyet gösteren firmalarımızın ihtiyaçları karşılanmış olacak, hem sık sık yurt dışından gelen ticari heyetlere çağdaş ve modern bir vitrin sunulmuş olacaktır.

Toplam 954 hektarlık alana sahip olan 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde, 323 sanayi parseli ve 268 tesis faaliyet göstermekte, yaklaşık 25.000 kişi çalışmaktadır. Yıllık 1 milyar 200bin dolarlık ihracat rakamına sahip olan bölgemiz, ülkemizin önde gelen sanayi bölgelerinden biridir. Böyle önemli ve büyük bir potansiyele hizmet verecek tek yer konumunda olan Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis Binası, sizlere kapılarını açmış durumda.

Her blokta yer alan kiralanabilir alanların tamamı 1. OSB’ de yer alan firmalarımızın, sanayicilerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçları göz önüne alınarak kiraya verilmek üzere hazırlanmaktadır. Söz konusu olan kiralanabilir alanlar, farklı m²ler de ve yapılarda yine ihtiyaca uygun kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. 

KİRALANABİLİR ALANLARDA YER ALACAK SEKTÖRLER

Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis binamızda söz konusu kiralanabilir alanlar içerisinde yer alabilecek ve hizmet verebilecek sektörler aşağıdaki gibidir. Bu sektörlerin dışında iş yapmak isteyenler ile görüşülecektir.

Kırtasiye ve Sarf Malzemeler

Promosyon Ürünleri

Dijital Baskı Merkezi

Konfeksiyon- İş Elbiseleri

Restoran- Lokanta

Endüstriyel Market

Gıda Market

Kafeterya

Pastane

Kargo

Misafirhane-Otel

Eczane

Bölgemizde Faaliyet Gösteren Çeşitli Firmalarımızın Showroom’ları

Çeşitli Gıda Firmalarımızın Fabrika Satış Mağazaları

Mobilya

Boya ve Kimyasalları

Elektrik Malzemeleri ve Aksesuarları

Teknik Hırdavat

İş Sağlığı ve Güvenliği

Türk Telekom Bayiliği

Hukuk Bürosu

Dış Ticaret Ofisi

Sigorta Acentesi

Risk Değerlendirme

Nakliye ve Taşımacılık

Spor Merkezi

Oto Yıkama

İçme Suyu Bayiliği

Döviz Bürosu

Kuyumculuk

Noter

Bay-Bayan Kuaför

Mali Müşavirlik  Bürosu

Kuru TemizlemeAli Galip MISIRDALI
Ticari Alanlar İşletme Müdürü
Telefon : 0312 267 00 00 - 174
E-Posta : a.g.misirdali@aosb.org.tr

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top