19.09.2018

ASO TEKNİK KOLEJİ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ

Modern sanayi ortamının en doğru örneklerinden biri olan Ankara Sanayi Odası 1.Organize  Sanayi Bölgesi, mesleki ve teknik alanda eğitim veren okulları ile de örnek olmaya devam ediyor. Verdiği eğitim kalitesiyle sadece Türkiye’de değil Dünya’da da birçok ülkeye örnek olan ASO Teknik Koleji,2018-2019 eğitim ve öğretim yılına ASO 1.OSB'de düzenlenen törenle "merhaba" dedi.

Öğretmen, öğrenci ve velilerinin katıldığı program; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Törenin açılış konuşmasını yapan ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Tütek, yeni öğretim yılının tüm eğitim camiası için hayırlı olmasını diledi.

ASO Teknik Koleji’nin ASO 1.OSB çatısı altında ülkemize değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bireyler yetiştirmek gayesiyle açıldığına vurgu yapan Tütek, ” ASO Teknik Koleji ile mesleki eğitimin en önemli gereksinimi olan çağdaş teknolojiyi kullanarak yeni nesil eğitim anlayışını ülkemize getirmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşamaktayız. ASO Teknik Koleji’nde dünya standartlarında mesleki eğitim ekipmanlarıyla öğrencilerimize son teknolojiyle eğitim alma imkanı tanımanın yanı sıra Türkiye'nin önde gelen eğitim kadrosuyla gençlerimiz emin ellerde meslek hayatına hazırlanıyor. Ülkemizin en çok ihtiyaç duyduğu vasıflı istihdam arayışına çare olmak için siz değerli öğrencilerimizin donanımlı, yetişmiş ve liyakat esasıyla mezun olması bizlerin tek arzusudur.2018-2019 eğitim-öğretim yılının; ülkemize, veli ve geleceğimizin mimarları siz değerli öğrencilerimize hayırlı olması temenni ediyor, derslerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.144 öğrencinin yeni kayıt yaptırdığı ASO Teknik Koleji’nde  bu yıl toplam 515 öğrenci eğitim görecek.

Galeri

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Top