ATO BAŞKANI GÜRSEL BARAN ASO 1.OSB’Yi ZİYARET ETTİ

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ASO 1.OSB’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Deryal ve ATO Yönetim Kurulu Üyeleri ile ASO 1.OSB’nin Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Mustafa Bozkurt, Namık Kodaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Ankara’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi ve geliştirilmesinin önemine dikkat çeken ATO Başkanı Gürsel Baran,” ATO olarak Ankara’da ticaretin güçlendirilmesi için üreten sanayicilerimizle bir bütün olarak çalışmalar yapıyoruz. ASO 1.OSB bizim için çok önemli bir kurum. Sanayicilerimizle işbirliğine hazırız. ATO ve ASO 1.OSB olarak bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak ihracatımızı geliştirebiliriz. Ekonominin ve Türkiye’nin pek çok badire atlattığı bir dönemde, ödedikleri vergiyle ve sağladıkları istihdamla hem Ankara’nın hem de Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunan iş adamlarına teşekkür ediyor, ATO Yönetim Kurulu olarak ASO 1.OSB’nin yeni Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum ”diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş ise yaptığı konuşmada Ankara Ticaret Odası ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Ankara’nın ülke ekonomisine artı değerler katan bir sanayi merkezine dönüştürülmesi için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti.