SİNCAN BELEDİYE BAŞKANI MURAT ERCAN ASO 1.OSB'Yİ ZİYARET ETTİ

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulunu makamında ziyaret etti.

ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş tarafından karşılanan Başkan Murat Ercan’a Bölgemiz içerisinde yer alan ASO Teknik Koleji, Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi, ASO 1.OSB Anaokulu, ASO Sürekli Eğitim Merkezi ve Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nun eğitimi uygulamaları ile ASO 1.OSB’nin altyapı çalışmaları ve ileriye dönük projeleri hakkında bilgiler verildi.

 Yemekli toplantıda kısa bir konuşma yapan Başkan Niyazi Akdaş, Sincan Belediyesini ASO 1.OSB’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Murat Ercan’ın desteğiyle Sincan’ın gelişimine katkı sağlamak istediklerini kaydetti.

 Bölgemizde yer alan okulların eğitim uygulamaları ve faaliyetlerini ilgiyle izleyen Başkan Murat Ercan yaptığı konuşmada Ankara’da ticaretin güçlendirilmesi için ASO 1.OSB’de üretim yapan sanayicilerle bir bütün olarak çalışmalar yapacaklarını ifade ederek Sincan Belediyesi olarak işbirliklerine hazır olduklarını dile getirdi.

Toplantının sonunda Sincan Belediyesinin " Gençlerle Baş Başa" programı kapsamında SİMEP öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Ercan, gençlerin sorularını yanıtladı.