ANKARA MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN ARSLAN ZİYARETİ

Ankara Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi  tüm çevrelerden takdir toplamaya devam ediyor. ASO 1. OSB'yi ziyaret eden konuklar uluslarası çıtaya yükselen ASO 1. OSB'nin ülke ekonomisine olan katkısından övgüyle bahsediyor.  ASO1. OSB'yi ziyaret eden AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan  Arslan da ASO 1. OSB'nin ülke ekonomisine, ihracatına büyük katkı sağladığını ve hatta bölge ülkelerle ticari ilişkilerin gelişmesine büyük oranda katkı sağladığını dile getirdi. Arslan,1 OSB'yi ziyaretinde, Türkiye'nin gelişen teknolojiyle birlikte yerleşke sanayiciliğine büyük önem verdiğini, bu sayede üreticinin ekonomik tasarrufunun yanı sıra disiplinize edilmiş bir iş tarzını da benimsediğini vurguladı. OSB'lerin hem üreticiye, hem ülkeye hem de istihdama sistematik katkılar sağladığını dile getiren Arslan, bu katkıların ülke ekonomisine büyük katma değer sağladığını belirtti.

Ali İhsan Arslan daha sonra  ASO 1. OSB yerleşkesinde bulunan fabrikaların yöneticileriyle  bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu.

ASO 1. OSB Başkanı Nedim Durukan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete  ASO 1. OSB Başkan Vekili Mevlüt Açıkgöz, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve çok sayıda sanayici katıldı