BAŞKENT OSB YÖNETİMİNDEN, ASO 1. OSB YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek “hayırlı olsun ”dileklerini iletti.

Ankara’da bulunan organize sanayi bölgelerinin genel durumları ve yaşanılan sorunların görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Niyazi Akdaş, OSB’lerin gelişim süreçlerinde yaşanılan zorlukları aşabilme konusunda Başkent Organize Sanayi Bölgesi ile beraber hareket edebileceklerini belirterek OSB’lerin şehrin kalkınmasındaki önemine değindi.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ise yaptığı konuşmada, Başkent OSB’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkent OSB’nin Türkiye’de kendi olanaklarıyla kurulan tek OSB olduğunu dile getiren Başkan Şadi Türk, ”Başkent OSB Yönetim Kurulu olarak klasik OSB anlayışı dışında dünyayla rekabet edebilir ürün üretmeyi hedefliyor, bunun içinde üniversitelerle yoğun bir şekilde işbirliği içinde çalışmalar yürütüyoruz. Ankara’da faaliyet gösteren Organize Sanayi Bölgeleri ile güç birliği yaparak sanayide yaşanılan sorunları birlikte çözeceğimize inanıyorum.Ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan girişimcilerden oluşan ASO 1. OSB'nin yeni yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.