ASO TEKNİK KOLEJİ KARİYER GÜNLERİ'NİN KONUĞU BAŞKAN DURUKAN OLDU

Modern sanayi ortamının en doğru örneklerinden biri olan Ankara Sanayi Odası 1.Organize  Sanayi Bölgesi, mesleki ve teknik alanda eğitim veren okulları ile de örnek olmaya devam ediyor. Verdiği eğitim kalitesiyle sadece Türkiye’de değil Dünya’da da birçok ülkeye örnek olan ASO Teknik Koleji’nin, 03 Kasım 2017 Cuma günü “ Kariyer Günleri ” kapsamında düzenlediği konferansın konuğu ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Durukan oldu.

ASORA Ticaret Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Başkan Durukan firmasının başarı öyküsünü ASO Teknik Koleji öğrencileri ile paylaştı.

Başarıya ulaşmak için çok çalışmanın yanı sıra dürüstlük ve disiplinli olmanın da önem taşıdığını kaydeden Durukan, ”Ne iş yaparsanız yapın her zaman dürüst olun. Para kazandıktan sonra birinci önceliğiniz yatırım yapmak olmalıdır. Birlikte çalıştığınız ve alışveriş yaptığınız insanlarla her zaman sevgi ve saygı değerlerini koruyun. Çok çalışmayı göze alın ve cesaretli olun. Cesaretsiz insan girişimci olamaz. Mutlaka bir dil öğrenin çünkü dil insanlara yeni ufuklar açar.ASO Teknik Koleji’nde çok başarılı eğitimler aldığınızı biliyorum. Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Okulunuzda alacağınız kaliteli eğitimle ülkemizi her alanda dünyaya tanıtacaksınız.Bizim motivasyonumuz hayallerimiz. Hayal etmeden hiçbir şey üretemezsiniz. diye konuştu.

Program sonunda ASO 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Durukan’a günün anısına hediye takdim edildi.